Půjčka na cokoliv
Vaše svoboda finančních možností je zde.

do 250 000 Kč od 7,41% p.a

Přemýšlíte o tom, jak financovat své sny nebo zrealizovat plán, který jste dlouho odkládali? Ať už chcete zrekonstruovat svůj domov, koupit nové auto, nebo investovat do vzdělání, naše půjčka na cokoliv Vám nabízí flexibilní řešení splňující Vaše finanční potřeby.

úrok od 7,41% p.a

Půjčka na cokoliv

až 250 000 Kč

Jak to celé probíhá?

1. Vyplňte nezávaznou online žádost

2. Ozveme se Vám s nabídkou půjčky a na dokončení žádosti
3. Schvalovací proces a podepsání smlouvy přes sms
4. Vyplacení peněz po schválení na Váš bankovní účet

Půjčka na cokoliv
Ideální řešení pro všechny zaměstnance

Znáte ten pocit, když máte všechny potřebné doklady, ale banka Vám přesto odmítne poskytnout úvěr? S naším produktem – Půjčka na cokoliv, lépe známým jako Zaměstnanecké půjčky, se tento problém stává minulostí. Tato půjčka je navržena přímo pro vás, zaměstnance. Jaké výhody nabízí?

 

  • Rychlé vyplacení peněz: Až 250 tis. Kč může být vašich ještě dnes po schválení úvěru. Co více? Pokud si budete přát půjčit znovu, nabízíme i možnost opakovaného čerpání úvěru podle vašich aktuálních potřeb.
  • Jednoduchá dokladovost: Zapomeňte na komplikované papírování. U nás stačí doložit jen jeden doklad totožnosti (např. občanský průkaz nebo trvalý pobyt) a 4 mzdy od vašeho zaměstnavatele. Navíc, celý proces smlouvy můžete dokončit na dálku během několika minut, aniž byste museli osobně setkat s naším úvěrovým poradcem.
  • Pojištění schopnosti splácet: Kromě možnosti půjčit si až 250 tis. Kč nabízíme také pojištění schopnosti splácet. V případě, že se dostanete do finančních problémů, máte s námi jistotu, že vám budeme stát po boku.
  • Dostupnost po celé ČR: Ať už jste kdekoliv v České republice, náš úvěr můžete sjednat pohodlně online, a to až po podpis smlouvy. Pokud by však byla potřeba osobní schůzky, jsme připraveni se s vámi setkat kdekoli.

Naši klienti

Martina Z.

Rychlost vyřízení půjčky a zaslání na účet. Žádné zbytečné papírování, ochotní zaměstnanci, kteří vždy poradí. Opakované čerpání peněz bez zbytečného vyřizování.

Lukáš M.

Půjčil jsem si už po třetí, i když jsou splátky vyšší, tak jsem nikdy problém neměl. U současné půjčky mám bonus, kde za řádné doplacení mi vrátí část úroků a díky tomu jsem ještě ušetřil.

Jan R.

S jednáním pracovníků společnosti jsem byl maximálně spokojen. Jejich služby mohu doporučit jiným zájemcům o poskytnutí půjčky.

Zuzana B.

TKpůjčka nám pomohla při rekonstrukci domu, konkrétně při pořízení kuchyně, kdy nám během nečekaných výdajů došly prostředky. Ráda doporučuji komukoliv, rychlé vyřízení.

Online žádost pro získání nebankovní půjčky

Potřebujete rychle získat finanční prostředky bez složitého papírování a čekání? Naše online žádost o nebankovní půjčku je ideální řešení! Vyplněním jednoduchého formuláře na našem webu zrychlíte a zjednodušíte celý proces schválení půjčky.

  • Půjčka až 250 000 Kč
  • Snadné a rychlé vyřízení
  • Odložení až 3 splátek zdarma
  • Doba splácení až 5 let

Iphone 14 PRO

od 995 kč

s úrokem 7.41% p.a