Podnikatelský úvěr
Rozjeďte své podnikání naplno.

do 250 000 Kč od 7,41% p.a

Podnikatelský úvěr je pro začínající i zkušené živnostníky a podnikatelé , kteří často čelí finančním výzvám, které mohou brzdit jejich růst nebo rozvoj podnikání. S naším Podnikatelským úvěrem do 250 tis. Kč můžete získat prostředky a využit potenciál vaší firmy naplno.

úrok od 7,41% p.a

Podnikatelský úvěr

až 250 000 Kč

Jak probíhá podnikatelský úvěr?

1. Vyplňte nezávaznou online žádost

2. Ozveme se Vám s nabídkou půjčky a na dokončení žádosti
3. Schvalovací proces a podepsání smlouvy přes sms
4. Vyplacení peněz po schválení na Váš bankovní účet
Podnikatelský úvěr

Podnikatelský úvěr,
buďte o krok vpřed

Na rozdíl od tradičních bankovních úvěrů, kde může být proces schvalování komplikovaný a zdlouhavý, se u našeho podnikatelského úvěru můžete spolehnout na rychlé a jednoduché vyřízení. Po schválení vám peníze převedeme na váš účet během pouhých 30 minut. Kromě toho si můžete půjčit až 250 tis. Kč a pokud potřebujete, je zde i možnost opakovaného čerpání úvěru podle vašich aktuálních potřeb. Co k tomu potřebujete?

  • Jednoduchá dokladovost: Doložte pouze jeden doklad totožnosti (např. občanský průkaz nebo trvalý pobyt), potvrzení č. vašeho bankovního účtu a vaše daňové přiznání.
  • Digitální komfort: Podpis smlouvy realizujete na dálku během několika minut, takže není nutné setkávat se s úvěrovým poradcem.
  • Pojištění schopnosti splácet: Nabízíme vám jistotu. V případě finančních obtíží je vaše schopnost splácet pojištěna.
  • Působíme po celé ČR: Ať už jste kdekoliv v České republice, náš úvěr můžete sjednat pohodlně online až do fáze podpisu smlouvy. A pokud byste preferovali osobní setkání, rádi vás navštívíme.

Nenechte své podnikatelské sny čekat. S naším Podnikatelským úvěrem máte k dispozici rychlý a efektivní nástroj, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů. Navíc vše z vyřidíte z pohodlí domova  a online.

Naši klienti

Martina Z.

Rychlost vyřízení půjčky a zaslání na účet. Žádné zbytečné papírování, ochotní zaměstnanci, kteří vždy poradí. Opakované čerpání peněz bez zbytečného vyřizování.

Lukáš M.

Půjčil jsem si už po třetí, i když jsou splátky vyšší, tak jsem nikdy problém neměl. U současné půjčky mám bonus, kde za řádné doplacení mi vrátí část úroků a díky tomu jsem ještě ušetřil.

Jan R.

S jednáním pracovníků společnosti jsem byl maximálně spokojen. Jejich služby mohu doporučit jiným zájemcům o poskytnutí půjčky.

Zuzana B.

TKpůjčka nám pomohla při rekonstrukci domu, konkrétně při pořízení kuchyně, kdy nám během nečekaných výdajů došly prostředky. Ráda doporučuji komukoliv, rychlé vyřízení.

Online žádost pro získání nebankovní půjčky

Potřebujete rychle získat finanční prostředky bez složitého papírování a čekání? Naše online žádost o nebankovní půjčku je ideální řešení! Vyplněním jednoduchého formuláře na našem webu zrychlíte a zjednodušíte celý proces schválení půjčky.

  • Půjčka až 250 000 Kč
  • Snadné a rychlé vyřízení
  • Odložení až 3 splátek zdarma
  • Doba splácení až 5 let

Iphone 14 PRO

od 995 kč

s úrokem 7.41% p.a